Eliquid – Elektronická cigareta, náplně a náhradní cívky

elektronické cigarety a náplně Elektronickými cigaretami se zabýváme od r.2007. Byli jsme první oficiálním prodejcem největšího výrobce fmy Joyetech ve východní Evropě. V současnosti existuje více velmi kvalitních značek. Zboží nejprve testujeme a dovážíme pouze od těchto značkových výrobců.

Elektronická cigaretaJOYETECH nejznámější výrobce elektronických cigaret. Přináší nové trendy a posunuje elektronickou cigaretu stále dopředu.

Pro všechny zkušené vapery dodáváme sady, MODy, baterie, Gripy, RDA, Tanky, náhradní cívky, příslušenství a doplňky pro elektronické cigarety včetně vybavení pro stavbu vlastní cívky.

Dále svým zákazníkům nabízíme pouze osvědčené a nezávadné E-liquidy (náplně) pro elektronické cigarety.

Joyetech eGrip je ideální MOD pro muže, ženy, začátečníky, pokročilé a malé i velké kuřáky. Velmi malý a se zabudovaným cartomizerem. Ideáĺní do kapsy či kabelky.

Joyetech eGo AIO Quick Start Kit – 1500mAh je nejnovější all-in-one styl zařízení z Joyetechu. S 1500mAh baterií a 2 ml e-Juice kapacitou, anti-prosakující úpravou, dětskou pojistkou nádrže a LED e-kapalinovým osvětlením.Velmi výhodná cena této novinky.

Heatvape Invader Mini 18650 Battery je ideální MOD s velkým displejem a jednoduchým ovládáním. Vodotěsný a nerozbitný.

SMOK Treebox Je kombinací umění a perfektního výkonu! Velmi lehký a spolehlivý z exotického dřeva.

SMOK TFV4 Subohm Tank Kit je tank vybavený čtyřlůžkovými a trojitými cívkovými hlavami a RBA hlavou. Doporučujeme pro nejsilnější kuřáky. Též ve slabší verzi SMOK TFV4 Mini Tank Kit – 3,5ml.

KangerTech EVOD MEGA Simple Kit je e-cigareta za velmi výhodnou cenu, určena i pro začínající uživatele pro svou jednoduchou obsluhu.
Sada 2 e-cigaret ve výhodné cenové akci, kterou nabízíme svým zákazníkům a na základě jimi získaných zkušeností.
Joyetech 5000mAh S velmi výhodnou cenou. Pro silné vapery anebo uživatele preferující výkon a velkou výdrž baterie.

Vision Spinner II Mini Kit – 850mAh s Vapros baterií 850mAh a Vapros cartomizerem. Jednoduchý design se speciálními vzory a nastavitelným výkonem. Velmi výhodná cena oblíbené sady s exkluzivním vzhledem za speciální cenu od Visionu.

Akci při koupi 3 e-liquidů, kdykoliv nakoupíte více než 3 eliquidy, dostanete za každé 3ks (a jejich násobky) lahvičku navíc ve stejném objemu se stejnou příchutí.

Joyetech eGrip OLED VT velmi zajímavá cena pro jeden z nejoblíbenějších Modů. Má atomizérovou základnu a umožňuje regulaci teploty.
Coil Master coil master 521 tab 1521 Tab je měřící zařízení s OLED displejem, umožňující sestavení vlastní cívky. Vybaven je OLED displejem, který zobrazuje odpor v Ohmech a napětí ve Voltech.

Odpovědi na nejčastější dotazy: Co je elektronická cigareta? Škodí e-cigareta okolí? Jak silný eliquid vybrat pro začátečníka? Jak vyčistím atomizér? První použití a jak vyměnit cívku? Co je MOD a GRIP?